سرویس فن کویل، بهترین هزینه سرویس فن کویل در تهران

فن کویل ها امروزه یکی از مهم ترین سیستم ها در حوزه ارائه هوای مطبوع و تهویه هستند. از این رو، رسیدگی و مراقبت از آنها بسیار ضروری بوده، به طوری که این کار باعث می شود تا از بروز خرابی ها در آینده جلوگیری شده و سیستم فن کویل به درستی به عملکرد خود بپردازد. سرویس فن کویل مهم ترین اقدامی است که هر فرد می بایست در رابطه با فن کویل نصب شده در خانه یا محل کار خود، انجام دهد. در این مطلب همراه ما باشید تا به بررسی همه جانبه این موضوع و اطلاعاتی که می بایست از آن دریافت کنید، بپردازیم.

سرویس-فن-کویل

سرویس فن کویل یعنی چه و چه مواردی در آن انجام می شود؟

به طور کلی، عملیات سرویس در دستگاه فن کویل به این معناست که در بازه زمانی مشخص که می تواند بین 3 الی 6 ماه یک بار باشد، فردی متخصص که به عنوان سرویسکار فن کویل معرفی می شود، به بررسی همه‌جانبه این دستگاه پرداخته تا اگر قطعه ای از آن نیاز به تعمیر داشت، آن را انجام داده تا از بروز مشکلات بزرگ‌تر در آینده جلوگیری شود.

حال به هنگام بررسی مواردی در این بین وجود دارد که سرویسکار باید حتما به آن توجه داشته باشد. به عنوان مثال، عیب یابی فن کویل سقفی یکی از این موارد است که باید به آن توجه شود.

بهترین سرویسکار فن کویل تراکمی یا جذبی باید تمامی اطلاعات در رابطه با سرویس این دستگاه را دانسته و به خوبی در این زمینه به فعالیت بپردازد تا دستگاه بتواند طول عمر بالایی را برای خود به همراه داشته باشد.

سرویس-فن-کویل-یعنی-چه

به هنگام سرویس فن کویل معمولا با چه مشکلاتی رو به رو خواهیم شد؟

زمانی که ما قصد داریم به بررسی و همچنین سرویس فن کویل بپردازیم، در این بین با موارد رو به رو می شویم که برای از بین بردن آن می بایست علم لازم در این رابطه را به همراه داشته باشیم. سرویس فن کویل در غرب تهران یا سرویس فن کویل در شرق تهران همگی توسط مجموعه آرتون تهویه انجام خواهد شد. مجموعه آرتون تهویه با بررسی تمامی مواردی که در این بخش به شما معرفی می کنیم، این زمینه را برای شما مهیا می کند تا تا به راحتی سرویس فن کویل در تهران را به آنها بسپارید.

1. عدم وجود سرمایش در فن کویل

اولین چیزی که سرویس کار فن کویل در تهران و دیگر شهرستان ها با آن مواجه می شود، عدم وجود سرمایش در فن کویل است. این موضوع معمولا توسط افرادی که از فن کویل استفاده می کنند مشخص نمی شود، زیرا معمولا فن کویل سرما را ارائه داده ولی آنطور که باید نیست. این طور مواقع سرویسکار فن کویل به بررسی همه‌جانبه قطعات این دستگاه می پردازد تا بتواند ریشه اصلی مشکل را بیابد.

2. اختلال در موتور فن کویل

گاهی اوقات فن کویل به طور کامل از کار می افتد که در این طور نیاز به بهترین سرویسکار فن کویل در تهران، داریم. اما گاهی اوقات ما با این موضوع رو به رو هستیم که عملکرد در فن کویل ایجاد می شود، اما موتور مانند روز اول کار نکرده و به نوعی با اختلال رو به رو است. این موضوع نیز توسط مصرف کننده مشخص نمی شود بلکه توسط بهترین تعمیرکار مشخص می شود، زیرا فن کویل باید باز شده و از داخل مورد بررسی قرار بگیرد تا این موضوع مشخص شود. زمانی که روز سرویس دستگاه شما فرابرسد، سرویسکار به بررسی موتور پرداخته و این اختلال را رفع می کند.

برای سرویس فن کویل باید چه قطعاتی مورد بررسی قرار گیرد؟

وقتی که بهترین زمان سرویس فن کویل در تهران را توسط آرتون تهویه انتخاب کردید، سرویسکار برای شما اعزام می شود. با حضور سرویسکار در محل نصب فن کویل، قطعات زیر مورد بررسی وی قرار می گیرد.

فیلترهای هوا بادزن: واحدهای فن کویل می توانند دارای مقاومت الکتریکی وکویل های گرمایش با بخار آب یا آب گرم‌کننده نیز باشند.

گرمکن های الکتریکی و لوله های مرتفع: فن کویل ها غلبا از دو قطعه معرفی شده در وضعیت تابستانی و زمستانی استفاده می کنند.

فیلترها: وجود یک فیلتر قابل تعویض یا قابل شستشو با بازده در قبل از بادزن موجب می گردد تا از گرفتگی مسیر عبور هوا از راه فن کویل توسط خاک یا چیز های ریز ، موجود در هوای در حال گردش جلوگیری شود همچنین با استفاده از این فیلتر از موتور بادزن حفاظت می شود و مقدار آلاینده هایی که توسط هوا جا به جا می شوند در داخل فضای تهویه شده کاهش می یابد.

پمپ و ترموستات: این بخش نیز یکی از مهم ترین قطعات فن کویل برای بررسی است. در صورتی که مشکلی در این بخش وجود داشته باشد، افراد نمی توانند به خوبی از آن استفاده کنند.

برای-سرویس-فن-کویل-باید-چه-قطعاتی-مورد-بررسی-قرار-گیرد

بررسی هزینه سرویس فن کویل تراکمی و جذبی

هزینه سرویس فن کویل با توجه به این که عملیات انجام شده روی فن کویل تا چه اندازه تخصصی بوده و این که آیا در این بین تعمیراتی نیز رخ داده است یا خیر، محاسبه خواهد شد. آرتون تهویه با ارائه بهترین قیمت سرویس فن کویل جذبی و تراکمی این زمینه را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید به راحتی و با بودجه ای مناسب به انجام سرویس ماهیانه فن کویل خود بپردازید. آرتون تهویه همچنین هزینه بهترین سرویسکار فن کویل را نیز به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد تا دیگر هیچ مشکلی در روند خدمات سرویس این دستگاه وجود نداشته باشد.

سوالات متداول در خصوص سرویس فن کویل:

قیمت سرویس فن کویل چقد است؟

قیمت سرویس فن کویل بسیار مناسب بوده، البته اگر آرتون تهویه را برای خود انتخاب کنید.

سرویس فن کویل هر چند وقت یک بار انجام می شود؟

معمولا سرویس فن کویل هر سه الی 6 ماه یکبار انجام می شود.

آیا تمامی قطعات فن کویل به هنگام سرویس مورد بررسی قرار می گیرد؟

تمامی قطعات فن کویل به هنگام سرویس آن می بایست توسط سرویسکار مورد بررسی قرار داده شود.

5/5 - (1 امتیاز)