سرویس مینی چیلر، بهترین هزینه سرویس مینی چیلر در تهران

مینی چیلرها یکی از بهترین دستگاه هایی هستند که در حال حاضر در زمینه تهویه مطبوع به فعالیت می پردازند. این دستگاه ها که از قطعات پیچیده ای ساخته شده اند به عنوان یکی از کاربردی ترین ها در حوزه تهویه معرفی می شوند که برای سالم ماندن، نیاز به سرویس ماهیانه یا سالیانه دارند. سرویس مینی چیلر توسط کارشناسان مطرح مجموعه آرتون تهویه انجام خواهد شد تا دوام و طول عمر بالایی را برای خود به همراه داشته باشد.

سرویس-مینی-چیلر

معرفی اختصاصی مینی چیلرها

مینی چیلرها در واقع چیلرهای کوچکی هستند که برای آپارتمان یا ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها می توانند سرمایش یا گرمایش را به همراه داشته باشند تا ساختمان نیازی به موتورخانه مرکزی نداشته باشد. مینی چیلرها در دسته تراکمی قرار دارند. این دسته نیز به طور کلی به دو دسته کلی مینی چیلر هوا خنک و مینی آب خنک تقسیم می شوند.

در نوع هوا خنک، عملکرد مینی چیلر توسط خنک کردن آب انجام می شود. این دستگاه با خنک کردن آن و انتقال آن در ساختمان ها، باعث خنک کاری ساختمان می شود. از سویی دیگر، در زمستان نیز دارای یک پمپ حرارتی هستند که آب گرم مورد نیاز در این بازه زمانی را تامین می کنند. حال برای این که ما دستگاهی سالم داشته باشیم و بتوانیم تا سال ها از آن استفاده کنید، می بایست در بازه زمانی های مشخص به سرویس مینی چیلر بپردازیم. از این رو در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

معرفی-اختصاصی-مینی-چیلرها

سرویس مینی چیلر به چه صورت است؟

سرویس-مینی-چیلر-به-چه-صورت-است

زمانی که ما می گوییم که نیاز به سرویس مینی چیلر خود داریم، در واقع نیاز داریم تا دستگاه مورد بررسی بهترین سرویسکار مینی چیلر قرار گیرد تا اگر مشکلی در عملکرد آن وجود دارد، رفع گردد یا از بروز مشکل جلوگیری شود. سرویس مینی چیلر تراکمی و دیگر مدل ها، می تواند هر 6 ماه یک بار یا هر سال یکبار اتفاق بیوفتد. این که شما چه زمانی اقدام به سرویس این دستگاه کنید را سرویسکاران ماهر در این زمینه مشخص می کنند.

اگر نیاز به بهترین شرکت برای سرویس مینی چیلر در تهران دارید، می توانید با مجموعه آرتون تهویه در ارتباط باشید. این مجموعه با سرویسکاران ماهری که در اختیار دارد، این زمینه را برای شما مهیا می کند تا به راحتی سرویس خود را انجام داده و مینی چیلر را در بهترین حالت نگهداری کنید.

وظیفه سرویس کار مینی چیلر چیست؟

اگر به دنبال این هستید که چیلر شما دچار مشکل نشود و بتوان از آن در سال های طولانی استفاده کرد، می بایست حتما برنامه ای مناسب برای سرویس دستگاه خود و این کار را نیز توسط بهترین سرویس کاران انجام دهید. حال یک سرویس کار در قبال سرویس چیلر شما چه وظیفه ای دارد؟ در این قسمت با یک دیگر وظایف سرویس کار را مرور خواهیم کرد:

 • یک سرویسکار چیلر ، قبل از هر چیز به وضعیت ظاهری دستگاه توجه می کند. کندانسورهای کثیف و فن های پر سر و صدا ، بلای جان یک مینی چیلر هستند. پس اول باید به آنها رسیدگی کرد.
 • در مرحله بعد باید گردش آب و عملکرد پمپ کنترل شود. اگر گردش آب دچار مشکل باشد، قطعا اوپراتور چیلر در معرض خطر خواهد بود.
 • دست آخر باید به کنترل دیگر پارامترهای چیلر نظیر، فشار ساکشن، دیسشارژ و دمای آنها پرداخت. اینها کمترین وظیفه یک سرویسکار مینی چیلر می باشند.

بررسی هزینه سرویس مینی چیلر

بررسی-هزینه-سرویس-مینی-چیلر

قیمت سرویس مینی چیلر با توجه به این که چه عملیاتی بر روی آن شکل گرفته است، مشخص می شود. معمولا اگر به دنبال بهترین هزینه سرویس مینی چیلر در غرب تهران یا بهترین هزینه سرویس مینی چیلر در شرق تهران هستید، آرتون تهویه می تواند این کار را برای شما انجام دهد. از آنجایی که سرویس این دستگاه یک کار تخصصی است و باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تبحر خاصی دارند، پس بسیاری از افراد هزینه بالایی را به هنگام سرویس دریافت می کنند.

اما آرتون تهویه بهترین هزینه سرویس مینی چیلر در تهران را برای شما ارائه داد و این زمینه را برایتان مهیا می کند تا به راحتی و با هر بودجه ای که برای خود به همراه دارید، مینی چیلر خود را برای سرویس آماده کرده و طول عمر بالایی را برای آن به ارمغان آورید.

عوامل تعیین کننده قیمت سرویس این دستگاه

به طور کلی، سرویس مینی چیلر جذبی یا تراکمی متفاوت از یکدیگر هستند. از سویی دیگر اما در این بین مواردی وجود دارد که شما با توجه به آن می توانید قیمت سرویس مینی چیلر بررسی کنید. این عوامل عبارت اند از:

 • نوع چیلری که معیوب شده است
 • برند چیلری که معیوب شده است
 • ظرفیت چیلری که معیوب شده است
 • نوع خرابی ایجاد شده در چیلر
 • نوع و جنس قطعه خراب شده در چیلر
 • تعداد قطعاتی که دچار خرابی شده اند
 • مدت زمانی که برای رفع مشکل مورد نیاز می باشد
 • حجم و گستردگی عیبی که در چیلر به وجود آمده است
 • تعداد نفراتی که برای رفع مشکل چیلر مورد نیاز است
 • نوع تجهیزاتی که برای رفع مشکل چیلر مورد نیاز می باشد
عوامل-تعیین-کننده-قیمت-سرویس-این-دستگاه

چرا برای سرویس مینی چیلر به یک متخصص نیاز داریم؟

انجام فعالیت در هر زمینه ای، نیاز به تخصص خاص خودش را دارد و این موضوع در رابطه با سرویس این دستگاه نیز صدق می کند. مینی چیلرها، همان طور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره کردیم از قطعات پیچیده ای ساخته شده اند و این قطعات نیز به گونه ای طراحی شده اند که برای سرویس، نیاز به یک فرد متخصص داریم.

این فرد متخصص به درستی تمامی بخش های مینی چیلر را مورد بررسی قرار می دهد و این زمینه را برای شما ایجاد می کند تا شما بتوانید به راحتی در مدت زمان طولانی از چیلرها استفاده کنید. پس ما به یک متخصص برای سرویس احتیاج داریم تا مینی چیلر ما را به بهترین شکل ممکن بررسی کرده و در صورت بروز مشکل در قطعات آن، آن را رفع کرده و مینی چیلر را در بهترین حالت برای استفاده روزمره، آماده کند.

سوالات متداول در خصوص سرویس مینی چیلر:

چرا سرویس مینی چیلر نیاز به سرویسکار متخصص دارد؟

سرویس مینی چیلر نیاز به سرویس کار متخصص دارد، زیرا از انواع قطعات خاصی تولید شده است که باید توسط این افراد مورد بررسی قرار بگیرند.

هزینه سرویس مینی چیلر بسته به چه چیزی محاسبه می شود؟

هزینه سرویس این دستگاه معمولا بسته به سختی و وسعت کار محاسبه خواهد شد.

آیا می توان خود به سرویس و بررسی مینی چیلرها پرداخت؟

شما نمی توانید خود به سرویس مینی چیلرها بپردازید، زیرا انجام این کار نیاز به علم و اطلاعات دقیق است.

5/5 - (1 امتیاز)